Wybierz język

Od 1992 roku jesteśmy jednym z wiodących producentów narzędzi budowlanych w Polsce. Jesteśmy obecni zarówno na rynku polskim jak i w większości krajów europejskich. Stale rozwijamy sprzedaż eksportową. Cieszymy się, że naszemu doświadczeniu ufa zarówno rodzimy jak i zagraniczny rynek.

W ciągu 28 lat udało się nam stworzyć nowoczesny park maszynowy, który pozwala na elastyczną i dostosowaną do potrzeb klienta produkcję, między innymi indywidualne znakowanie i kolorystykę. Stale inwestujemy w nowe technologie produkcji i profesjonalne zaplecze magazynowe. Dzięki temu możemy osiągnąć najwyższą efektywność produkcyjną i nieprzerwany strumień dostaw. Sprzedaż eksportowa rozwija się równie szybko jak nasze zaplecze technologiczne. Jesteśmy dostępni w większości krajów europejskich i stale angażujemy się w rozwój na pozostałych kontynentach.

Do naszych klientów należą zarówno sieci marketów DIY, firmy dystrybucyjne, składy budowlane jak i mniejsze sklepy z narzędziami. Zapraszamy do kontaktu każdego kto chciałby zapoznać się z naszym asortymentem i nawiązać współpracę. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat naszych produktów, możliwości nawiązania współpracy, a także aktualne promocje.

Jesteśmy aktywnym uczestnikiem targów branżowych. Można nas spotkać na targach Eisenwarenmesse w Kolonii, BIG5 w Dubaju, Yapi Turkeybuild – Międzynarodowe Targi Budowlane, Mosbuild w Moskwie, Międzynarodowe targi The World of Concrete w Las Vegas, UK Construction Week w Birmingham i na wielu innych.

Promujemy również swój wizerunek poprzez współpracę z Izbami Handlowymi w wielu krajach, jak Uzbekistan, Maroko, Egipt, RPA. Naszą obecność podkreślamy także na rynku lokalnym uczestnicząc w pokazach, dniach otwartych i innych przedsięwzięciach organizowanych przez naszych klientów - wszędzie tam dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Zapraszamy do współpracy.

 

pdfOgólne Warunki Handlowe Comensal - 2019

 


+48  22 720 43 13

comensal@comensal.com.pl

logomini
ul. Logistyczna 6

05-090 Sękocin Stary

Szukaj w katalogu